Що і як ми робимо

Коли під нашу опіку потрапляє собака, незалежно від віку і зовнішнього стану, ми проводимо ряд обов’язкових дій: Обстеження в клініці: загальний і біохімічний аналіз крові, аналіз крові на наявність мікрофілярій. За свідченнями проводиться узі, зішкріб з шкіри, цитологія, аналіз крові на збудники інфекцій та інші поглиблені дослідження.
Визначаємо, хто курирує собаку (куратор – людина, яка приймає ключові рішення з приводу собаки: контактує-спілкується з людьми д у яких собака знаходтрься на тимчасовому утимуванн, також з клініками, з потенційними новими господарями, приймає рішення по усиновленню/удочерінню в нову сім”ю).
Собака прилаштовується в тимчасове місце проживання та опіки.
Собака отримує призначене лікування.
Собака стерилізується – наші собаки нр прилаштовуються нестерилізованими! Це один з головних ключових принципів нашої роботи, таким чином ми стримуємо приріст неплемінного поголів’я собак порід АСТ і АПБТ і перешкоджаємо появі собак цієї породи на вулицях і в притулках.
Після закінчення всіх лікувальних процедур і стерилізації проводиться ПР собаки на всіх доступних і ефективних рекламних платформах.
Собака переїжджає до нового господара на випробувальний термін з обов’язковим підписанням договору.
Після закінчення випробувального терміну в присутності куратора новий господар чіпує собаку, після чого проводиться перереєстрація собаки з імені куратора на ім’я нового господаря в комунальному підприємстві, відповідальному за порядок утримання тварин в місті.
При неможливості утримувати собаку новим господарем (незалежно від терміну перебування в новому будинку) ми забираємо тварина під свою опіку назад.